Bahçelievler su tesisatçı telefonları

Bahçelievler su tesisatçı telefonları +90 212 446 46 30 Bahçelievler su tesisatı işleriniz yapmaktayız. Kurumsal çözümler ve kalıcı çözümler için bizi arayabilirsiniz. İstanbul Bahçelievler su tesisatçısı

Bahçelievler su tesisatçı telefonları

Bahçelievler su tesisatçısı

Sıhhi tesisat işleriniz için bizi 7/24 arayabilirsiniz. Servis araçlarımız ile gün içinde size hizmet sunuyoruz. Su kaçağı tespiti kameralı cihazlarla yapılır. Banyoda su kaçağı tespiti yapılmaktadır. Banyo tesisatlarından oluşacak su sızıntılarını fayansları kırmadan yapmaktayız. Kırmadan su kaçağını buluyoruz. Su kaçağı bulma ve yer tespiti noktasal olarak su kaçağı bulma.

Bahçelievler Pimaş Açma Servisi

BANYO – WC – PİMAŞ GİDERLERİNDE – İÇ HAT VEYA DIŞ HATLARDA OLUŞAN SU SIZINTILARI YER TESPİTİ YAPILARAK KIRMADAN VE ZEMİNE ZARAR VERMEDEN BULUNUR. O HALDE SU KAÇAĞI SORUNU VAR İSE BİZİ ARAMANIZ YETERLİ. 

Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti

Banyo tesisatında veya su tesisatının herhangi bir yerinde olan su kaçaklarını kırmadan bulmak bizim işimiz. Bulunamayan su kaçaklarını kırmadan bulmaktayız. Kırmadan su kaçağı tespiti yapılmaktadır.

Bahçelievler Tıkanıklık Açma

Pimaş gider tıkanıklığı robot cihazlar ile açılmaktadır. Kırmadan pimaş giderleri açılır. Kalıcı çözümler için bizi aramanız yeterli.