yangın hidrant su kaçağı tespiti

yangın hidrant su kaçağı bulma

yangın hidrant su kaçağı bulmaSu kaçağı tespiti için sizlere hizmet götürmekteyiz. Yangın hidrantında meydana gelen su kaçakları bizlere ciddi sıkıntılar oluşturmaktadır. Zeminin (toprağın) altında oluşan ve bazen farklı yerlerden zemin üstüne çıkan su patlaklarını toprağı ve zemini kırmadan buluyoruz. Sizde bu gibi benzer sorunlarla karşılaşıyorsanız bizi arayınız. Su kaçağı tespitleri için sizlere uygun vakitlere randevu vererek de çalışabilme esnekliğine sahibiz. 

yangın hidrant su kaçağı tespiti

Yangın hidrantı borularından oluşan bir su kaçağı oldukça geniş bir alandan yayılmış olabilir. Artık zemini kazmadan kepçelere gerek kalmadan yangın hidrantı’nda oluşan ve yüzeye çıkan su kaçakları ve sızıntıları bulunur ; noktasal olarak tespiti edilir ve tamiratı yapılır. Yangın hatlarından su kaçağı sorunları için bizi arayabilirsiniz.

Yangın hidrantı ve su tesisatı alanında verdiğimiz hizmetler için sorunlarınız behemehal çözülür ve kolayca tamir edilir. Bize ulaşmak çok kolay İletişim bilgilerimiz +90212 446 46 30 – +90 532 354 58 54 (HER ZAMAN SİZE YAKIN)