su kaçağı tuzla

sukaçagıbulmatuzlaSU KAÇAĞI TESPİTİ TUZLA, su kaçakları kameralı cihazlar yardımıyla kırmadan bulunarak arıza giderilir. Su sızıntı tespitinde en doğru adres. Bizi arayın 24 saat hizmet sunuyoruz.

Tuzla su kaçak bulma servisi, rezervuarı içinde gıda boyası yerleştirerek tuvalet sızıntıları belirleyin. Yüzey sızıntı olup olmadığını kontrol etmek için borunun dışına herhangi bir su musluk contaları ve boru bağlantı parçalarını inceleyin. Evde su kaçağı olup olmadığını kontrol etmenin birinci yöntemi su faturalarınızı geçmişe yönelik kontrol ediniz. Eğer bir artış söz konusu ise kesin su sızıntısı vardır.

Su yüzeye çıkmasa bile su kaçağı olup olmadığını bulabilmekteyiz. Eğer su faturanız yüksek geliyorsa, Biz su sızıntısını cihazla bulmaktayız. Su sızıntısı tespiti Evinizdeki bütün suları kapatın. Su sayacı üzerinde numaralı not alarak bir kaç saat bekleyiniz.  su sayacınızı tekrar kontrol ediniz. Eğer sayaç numarasında bir değişiklik var ise tesisatlarınızda su kaçağı var demektir.Gizli su sızıntısı olabilir. Bir tesisatçı ya da sızıntı tespit eden firmamızı arayarak sızıntıları bulmak için bir sondaj cihazı kullanarak yada su kaçağı olup olmadığını bulan su kaçak tespiti yapan cihazla bulabilmekteyiz.

gizli su kaybı tespiti tuzla