sıhhi-tesisatçılarİstanbul Sıhhi Tesisatçı

Avrupa Tesisatçı olarak sıhhi tesisat alanında bütün işlerinizi profesyonel ekiplerle yapmaktayız. Su tesisatı alanında sizlere su kaçağı bulma, su sızıntısı tespiti, kırmadan cihazla su kaçağı yer tespiti, banyo tadilatı, wc tadilatı, kırmadan tıkanıklık açma ve her türlü dekorasyon hizmetleri verilmektedir. 

Avrupa Tesisatçı olarak firmamızı güvenle arayabilirsiniz. Yılların birikimi ile sizlere birinci sınıf işçilikler sunmaktayız. Uzman ekiplerimiz sizlere alanında tecrübeli olduğu için işlerinizi pratik yöntemlerle bilinçli bir şekilde hallederek yardımcı olacaktır. Su tesisatı işlerinizi emin ve güvenli ellere teslim etmek için bizi arayabilirsiniz. 

Sıhhi Tesisat Firmaları

Su tesisatı işiniz firmamız uzman ekipleri tarafından yapılır. Yapılan bütün işlerde müşteri memnuniyeti önemsenmektedir. Su tesisatı alanına dahil olan bütün işler A’dan Z’ye yapılmaktadır. Size hizmet verebileceğimiz bazı işlerimiz aşağıda sıralanacaktır.

  1. YANGIN HİDRANT SU KAÇAĞI TESPİTİ
  2. Su tesisatı Döşeme
  3. Banyo – wc dekorasyon
  4. Kırmadan su kaçağı bulma
  5. Yangın hidrant su kaçak tespiti
  6. Tuvalet tıkanıklığı açma
  7. Pimaş açma

Sıhhi Tesisat Hizmeti

7/24 hizmet veren teknik servisimiz bulunmaktadır. Su kaçağı sorunu eski veya yeni yapı ayır etmeksizin bir çok yapıda değişik sebeplerden ötürü meydana gelmektedir. Böyle bir sorunla karşılaştığınızda teknik servisimizi arayarak alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan uzman personellerimizden yararlana bilirsiniz. Su kaçağı bulma Son teknoloji termal kameralı cihazlarımız ile su kaçağınızın olduğu bölgeyi nokta tespiti yaparak tespit edip sadece kaçağın olduğu yere uygulama yaparak kısa sürede düşük maliyetli bir şekilde tadilat işiyle uğraşmanıza gerek kalmadan sorununuzu çözmekteyiz.

tıkanıklık açma bitkiler