TIKANIKLIK AÇMA İSTANBUL

TIKANIKLIK AÇMA İSTANBUL, İSTANBUL TIKANIKLIK AÇMA SERVİSİ Firmamız özellikle en çok şikayet ve talep aldığı tuvalet tıkanıklığı, pimaş tıkanıklığı, banyo gider tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı ve pisuvar tıkanıklığı açma işlerini robot cihazlar sayesinde kırmadan açmaktadır. Tıkanıklık açma ve kırmadan sorunları ortadan kaldırmanın yolu bizi aramanız. Deneyimli ekiplerimiz hızlı ve profesyonel hizmet sunarak çözüm sunacaktır.

TIKANIKLIK AÇMA - istanbul-34Kırmadan Tıkanıklık Açma, Kameralı cihazlar ve teknolojik aletler ile tıkanıklık sorunlarınızı çözmekteyiz. Firmamızdan her türlü tıkanıklık sorunlarınız için bilgi alabilirsiniz. İşleriniz dolayısıyla mesai saatteri içinde uygun olamıyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak istediğiniz saatlere randevu alabilirsiniz. 7/24 ve tatil günleri nöbetçi personellerimiz iş başında olacaklardır.

Sıhhi Tesisat İşleri, Bizler su tesisatı alanında her türlü işleri yapmaktayız. %100 müşteri memnuniyetli dekorasyon ve onarım projeleri için bizi arayabilirsiniz. İstanbul’da her mahalleye hizmet ve servis ağımız vardır. su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, pimaş açma, petek temizleme, su tesisatı döşeme, su kaçağı bulma.” Su Kaçağı Tespiti; evinizi inşaat alanına çevirmeden cihazla su sızıntısı tamiri yapılmaktadır. Tıkanıklık Açma; wc ve lavabolarınızı kırmadan, özel cihazlarımızla tıkanıklıklarınız açılır.  Pimaş Aşma; en son teknoloji ile yapılmış cihazlarla uzman ekiple pimaş açma işleri yapılır.  Petek Temizleme; düzenli olarak peteklerinizi temizletin %25 enerji tasarrufu sağlayın. Su Tesisatı Döşeme; yeni binalarınıza su tesisatı döşenir, eski tesisatınıza tadilat yapılır. Su Kaçağı Bulma; su kaçaklarına kesin çözüm, noktasal tespitle sorununuzu gideriyoruz.

Arnavutköy Pimaş Açma  Avcılar Pimaş Açma  Bağcılar Pimaş Açma  Bahçelievler Pimaş Açma
 Bakırköy Pimaş Açma  Başahşehir Pimaş Açma  Bayrampaşa Pimaş Açma  Beşiktaş Pimaş Açma
 Beylikdüzü Pimaş Açma  Beyoğlu Pimaş Açma  Büyükçekmece Pimaş Açma  Çatalca Pimaş Açma
 Esenyurt Pimaş Açma  Esenler Pimaş Açma  Eyüp Pimaş Açma  Fatih Pimaş Açma
 GOP Pimaş Açma  Güngören Pimaş Açma  Kağıthane Pimaş Açma  Küçükçekmece Pimaş Açma
 Sarıyer Pimaş Açma  Silivri Pimaş Açma  Sultangazi Pimaş Açma  Şişli Pimaş Açma
 Zeytinburnu Pimaş Açma  İstanbul Pimaş Açma  Avrupa Pimaş Açma  Yeşilköy Pimaş Açma

TIKANIKLIK AÇMA