TIKANIKLIK AÇMA İSTANBUL

TIKANIKLIK AÇMA İSTANBUL, İSTANBUL TIKANIKLIK AÇMA SERVİSİ Firmamız özellikle en çok şikayet ve talep aldığı tuvalet tıkanıklığı, pimaş tıkanıklığı, banyo gider tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı ve pisuvar tıkanıklığı açma işlerini robot cihazlar sayesinde kırmadan açmaktadır. Tıkanıklık açma ve kırmadan sorunları ortadan kaldırmanın yolu bizi aramanız. Deneyimli ekiplerimiz hızlı ve profesyonel hizmet sunarak çözüm sunacaktır.

TIKANIKLIK AÇMA - istanbul-34Kırmadan Tıkanıklık Açma, Kameralı cihazlar ve teknolojik aletler ile tıkanıklık sorunlarınızı çözmekteyiz. Firmamızdan her türlü tıkanıklık sorunlarınız için bilgi alabilirsiniz. İşleriniz dolayısıyla mesai saatteri içinde uygun olamıyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak istediğiniz saatlere randevu alabilirsiniz. 7/24 ve tatil günleri nöbetçi personellerimiz iş başında olacaklardır.

Sıhhi Tesisat İşleri, Bizler su tesisatı alanında her türlü işleri yapmaktayız. %100 müşteri memnuniyetli dekorasyon ve onarım projeleri için bizi arayabilirsiniz. İstanbul’da her mahalleye hizmet ve servis ağımız vardır. su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, pimaş açma, petek temizleme, su tesisatı döşeme, su kaçağı bulma.” Su Kaçağı Tespiti; evinizi inşaat alanına çevirmeden cihazla su sızıntısı tamiri yapılmaktadır. Tıkanıklık Açma; wc ve lavabolarınızı kırmadan, özel cihazlarımızla tıkanıklıklarınız açılır.  Pimaş Aşma; en son teknoloji ile yapılmış cihazlarla uzman ekiple pimaş açma işleri yapılır.  Petek Temizleme; düzenli olarak peteklerinizi temizletin %25 enerji tasarrufu sağlayın. Su Tesisatı Döşeme; yeni binalarınıza su tesisatı döşenir, eski tesisatınıza tadilat yapılır. Su Kaçağı Bulma; su kaçaklarına kesin çözüm, noktasal tespitle sorununuzu gideriyoruz.

Arnavutköy Pimaş Açma Avcılar Pimaş Açma Bağcılar Pimaş Açma Bahçelievler Pimaş Açma
 Bakırköy Pimaş Açma Başahşehir Pimaş Açma Bayrampaşa Pimaş Açma Beşiktaş Pimaş Açma
 Beylikdüzü Pimaş Açma Beyoğlu Pimaş Açma Büyükçekmece Pimaş Açma Çatalca Pimaş Açma
 Esenyurt Pimaş Açma Esenler Pimaş Açma Eyüp Pimaş Açma Fatih Pimaş Açma
 GOP Pimaş Açma Güngören Pimaş Açma Kağıthane Pimaş Açma Küçükçekmece Pimaş Açma
 Sarıyer Pimaş Açma Silivri Pimaş Açma Sultangazi Pimaş Açma Şişli Pimaş Açma
 Zeytinburnu Pimaş Açma İstanbul Pimaş Açma Avrupa Pimaş Açma Yeşilköy Pimaş Açma

TIKANIKLIK AÇMA